Fullcap New Era

New era jest najpopularniejszym i najbardziej rozpoznawalnym producentem fullcapów. Czapki z portfolio tej marki cieszą się sympatią zarówno sportowców i gwiazd show-biznesu, jak i przeciętnych miłośników streetwearowych trendów.

Czapki New Era z serii 59Fifty

Seria 59Fifty z oferty marki New Era to klasyka czapek bejsbolowych, które znają ludzie z różnych zakątków świata. Fullcapy z tej linii zaskakują przyjemnym dla oka designem i wygodną konstrukcją, która zapewnia maksymalny komfort użytkowania. Czapki z serii 59Fifty mogą być znakomitym uzupełnieniem garderoby każdego fana baseballu oraz entuzjastów ulicznej mody. Fullcap 59Fifty ma prosty daszek, który chroni przed wiatrem oraz zmiennymi warunkami pogodowymi. Czapka składa się z sześciu paneli, a cała konstrukcja jest wzmocniona w przedniej części produktu. Całość uzupełniono dodatkową lamówką, co ułatwia indywidualne dopasowanie czapki. Na czapkach z tej serii znaleźć można logo najpopularniejszych drużyn baseballowych.

Czapki New Era z serii Authentic

Authentic to seria fullcapów New Era, w której czapki są projektowane w stu procentach zgodnie z tymi, jakie można zobaczyć na głowach zawodników w czasie ligowych rozgrywek MLB (Major League Baseball). Każdy produkt utrzymany jest w barwach konkretnej drużyny, dzięki czemu fan baseballu jest w stanie skompletować stylizację w pełni nawiązującą do jego idoli. W ofercie New Era każdy znajdzie fullcapy takich drużyn jak: Boston Red Sox, New York Mets, New York Yankees, Detroit Tigers, Atlanta Braves, Pittsburgh Pirates czy San Diego Padres.