New Era x Star Wars

Okrągłe rocznice to zawsze dobra okazja, by pokazać światu coś nowego. Odświeżone logo Star Wars, które ukazało się w tym roku w najnowszych czapkach New Era jest na to najlepszym przykładem. Przemysł wokół Gwiezdnych Wojen kwitnie od dobrych kilku lat, a wchodzące na ekrany kin filmy przyciągają do strefy gadżetów zarówno starszych, jak i młodszych fanów. Przecież każdy chciał choć raz w życiu zostać Jedi.

Czapka jak postać

Choć w ofercie New Era pojawiają się subtelne wzory, to właśnie czapki przedstawiające twarze postaci z filmu są najlepiej sprzedającymi się gadżetami. Chewbaka, R2D2 czy Yoda to tylko niektóre z wzorów pojawiających się w najnowszej kolekcji czapek New Era. Kup je swojemu dziecku albo sobie. Noś dumnie i pokaż, że moc jest z tobą.

Certyfikowane dobro

Czapki New Era są jedynymi certyfikowanymi czapkami z logo Star Wars. Charakterystyczna hologramowa nalepka na daszku jest wyraźnym dowodem na to, że oficjalnie wspierasz produkcję, a jakość, którą dostajesz w zamian jest warta każdej ceny. Jeśli znasz jakiegoś fana serii Gwiezdnych Wojen, czapka New Era będzie wspaniałym prezentem pod choinkę i nie tylko!