Czapka fullcap dla dzieci

Czapka z daszkiem to najpopularniejsze nakrycie głowy, obecne w ulicznej modzie na całym świecie. Wśród dzieci również nie brakuje miłośników czapek z daszkiem. Zdaje się, że młodzi rodzą się już ze zmysłem modowym i dobrze wiedzą, że nie ma dla nich lepszego dodatku do codziennych zestawień, jak właśnie bejsbolówka. Jeśli chcesz sprawić swojej pociesze radość i nadać mu look młodego zawadiaki, postaw na czapkę typu fullcap.

Czym jest fullcap?

Pod pojęciem fullcapa mieści się czapka o nieco odmiennym fasonie niż klasyczne projekty z daszkiem. Przede wszystkim jest ona wyposażona w płaski, a nie w zagięty daszek. Cała czapka wydaje się być nieco bardziej masywna, co jest zasługą mniej okrągłej jej części głównej. Całość jest tradycyjnie wykonana z sześciu paneli, które sprawiają, że świetnie układa się ona na głowie. Druga kwestia to regulacja rozmiaru. Czapka tego rodzaju jej nie ma, więc decydując się na nią musisz dobrze dopasować jej rozmiar do głowy pociechy. Jeśli dziecko szybko rośnie, warto wybrać czapkę o rozmiar większą, na zapas. W przypadku juniorów wybór rozmiaru nie jest już taki trudny, ciężej może być z kolorystyką i wzornictwem. Na szczęście w ofercie New Era są czapki, które nigdy nie wychodzą z mody i zawsze są na czasie.

Doskonała dla mniejszych dzieci

Mniejsze dzieci po prostu się w niej zakochają. Są o wiele wygodniejsze i lepiej się prezentują niż zwykłe czapki pozbawione daszków. Daszki są czymś, co dzieci uwielbiają. Mogą się za nimi schować, nie tylko przed deszczem, ale też przed spojrzeniem dorosłych. Szczególnie gdy coś nabroją! Płaski daszek sprawi, że Twoja pociecha będzie po prostu świetnie wyglądać. Trochę zawadiacko, trochę nowocześnie, zawsze uroczo. Dzieci w wieku szkolnym będą chętnie chwalić się swoim nowym dodatkiem, sprawiając im wiele radości.

Bezkonkurencyjna w garderobie juniorów

Nie dajmy się zmylić teorii, że dzieciaki się na modzie nie znają! Dzisiaj niejeden junior lepiej orientuje się w trendach niż jego rodzic czy starsze rodzeństwo. Najpopularniejsze modele New Era, które z pewnością pasować będą wszystkim młodym ludziom, to model ozdobione nieśmiertelnym logo drużyny baseballowej New York Yankees. Lata upowszechniania tego logo przez brand New Era doprowadziły do tego, logo to jest już dziś niemal utożsamiane w z tą marką, rzadziej natomiast z drużyną sportową. Każdy fullcap ozdobiony kultowym NY, stanie się dla Twojego juniora najlepszym dodatkiem do każdego luźnego zestawienia.

Wybór jest olbrzymi

W ofercie marki New Era są setki, a nawet tysiące modeli czapek. Z myślą o dzieciach (także tych większych) powstały nietuzinkowe projekty nawiązujące do popularnych super bohaterów. Czapka Charakter Bas Superman utrzymana została w typowej dla tej postaci, niebieskiej kolorystyce. Jej przód zdobi duża naszywka z charakterystyczną tarczą z literą „S” na przodzie. W podobnym duchu utrzymana jest czapka Charakter Bas Batman. Komu jest zadedykowana? Tego nie trzeba już tłumaczyć. Utrzymana została w klasycznej czerni i ozdobiona haftem z rozpoznawalnym na całym świecie nietoperzem.