Czapki Marvel od marki New Era

Marvel – komiksowy amerykański gigant, który w ostatnich latach stał się potęgą ekranów kinowych. Postaci takie jak Iron Man grany przez Roberta Downey Jr. czy Kapitan Ameryka Chrisa Evansa to dziś kinowe legendy gromadzące wokół siebie rzesze wiernych fanów. Jak lepiej oddać hołd swoim ulubionym superbohaterom jeśli nie przez gadżety z ich logo? New Era ma dla was czapki, które z pewnością zachwycą każdego wielbiciela komiksów.

New Era x Marvel

Marka New Era znana jest z współpracy z przeróżnymi brandami – od profesjonalnych lig sportowych, przez obuwniczych gigantów, aż po wytwórnie filmowe. Jest oficjalnym, licencjonowanym sprzedawcą czapek z oryginalnym logo Marvela i bohaterów ich uniwersum. Barwne nadruki, subtelne naklejki, a może czapki przypominające kształtem maskę komiksowego bohatera? Cokolwiek zechcesz, w ofercie New Era na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Iron Man czy Kapitan Ameryka

Rywalizacja pomiędzy postaciami w filmie jest jedną z najbardziej kultowych, najczęściej cytowanych bitew w świecie komiksowym. Fani zarówno kinowej, jak i rysunkowej wersji stanowczo stają po stronie jednego z bohaterów, a ich oddanie sprawie podczas imprez takich jak ComicCon jest godne podziwu. New Era ma w swojej ofercie czapki dla fanów obydwu postaci, a dla tych, którzy preferują innych bohaterów przygotowali całą serię inspirowaną komiksami Marvel. I ty możesz poczuć się jak superbohater!