Snapback od adidas

Założona przez Adolfa Dasslera marka adidas początkowo zajmowała się produkcją obuwia dla biegaczy. Z czasem niemieckie przedsiębiorstwo rozszerzało zakres swojej działalności i poszerzało ofertę o asortyment dedykowany innym dyscyplinom sportowym. Dlatego dziś wśród produktów sygnowanych słynnymi trzema paskami można znaleźć nawet snapbacki.

Uzupełnienie streetwearowych stylizacji

Snapback od adidas to ciekawa propozycja nakrycia głowy dla wszystkich entuzjastów ulicznej mody. Jeśli poszukujesz czegoś, co nada twoim outfitom miejskiego stylu, śmiało możesz postawić na czapkę z oferty adidas Originals. Wygodna konstrukcja, wyselekcjonowane materiały i niepowtarzalny design – to cechy, które powinny przekonać każdego fana snapbacków.

Stylizacja z trzema paskami

adidas oferuje wiele produktów, które z pełnym powodzeniem będziesz mógł zestawić ze snapbackiem tej firmy. Ten fason czapki znakomicie komponuje się z kurtkami baseballowymi i bomberkami, których nie brakuje w asortymencie niemieckiego brandu. W dodatku snapback będzie pasował do większości kicksów z trzema paskami.

Różnorodność kolorów

adidas proponuje swoim fanom snapbacki w różnych kolorystykach, dzięki czemu nikt nie powinien mieć problemów ze zbudowaniem kolekcji czapek pasujących do pozostałych ubrań znajdujących się w jego szafie. Fani minimalizmu mogą zdecydować się na stonowane kolorystycznie warianty lub nawet monochromatyczne wydania. Osoby lubiące wyróżnić się z tłumu mogą rozważyć zakup snapbacka od adidas w nieco energiczniejszych kolorystykach.