Snapback od Jordan

Snapbacki w ostatnich latach pokochali wszyscy – od przeciętnych miłośników streetwearowego stylu, przez sportowców, po raperów z różnych zakątków świata. Popularność tego nietuzinkowego nakrycia głowy sprawiła, że można je znaleźć nie tylko w ofercie znanych producentów czapek, ale również w asortymencie popularnych producentów odzieży sportowej.

Snapbacki z Jumpanem

Kiedyś snapbacki cieszyły się zainteresowaniem głównie wśród zawodników ligi baseballowej MLB (Major League Baseball) oraz w gronie kibiców tej dyscypliny sportowej. Jednak obecnie snapbacki są bardzo popularne w ulicznej modzie oraz często wykorzystują je także zawodnicy innych dyscyplin sportowych. Czapki typu snapback można znaleźć na przykład w ofercie sygnowanej nazwiskiem jednej z największych legend w dziejach NBA marki Jordan. Snapbacki z Jumpanem to doskonały pomysł na uzupełnienie wielu stylizacji w streetwearowym wydaniu.

Kilka słów o snapbackach

Charakterystycznym elementem każdego snapbacka jest oczywiście prosty daszek, który ma nieco mniej zaokrąglone kontury niż równie sławny fullcap. Kolejnym znakiem rozpoznawczym jest regulowane zapięcie w tylnej części czapki, co pozwala optymalnie dopasować produkt do obwodu głowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy użytkownik może zmieniać szerokość czapki, zyskując w ten sposób optymalny poziom komfortu. Snapback od Jordan ma plastikowe zapięcie, które można regulować w bardzo łatwy sposób. Poza tym konstrukcja czapki nie różni się od tych z portfolio innych cenionych producentów. Snapback z Jumpanem ma kilka paneli, dzięki którym produkt bez problemu leży na głowie oraz specjalne otwory wentylacyjne, dbające o prawidłową cyrkulację powietrza.