New Era x Superman

Superman – jeśli zapytasz przechodnia o wymienienie pierwszego bohatera, jaki przychodzi mu do głowy, prawdopodobnie będzie to Człowiek ze Stali. Granatowy strój, czerwona peleryna i wielkie S na klatce piersiowej. Superman to dziś symbol siły, odwagi i męskości. Jedyny kosmita, którego z radością przywitalibyśmy o każdej porze dnia i nocy. Popularność gadżetów promujących serię była tylko formalnością. Czas, by logo bohatera zawitało również na czapkach. Kto, jeśli nie New Era, zrobiłby to najlepiej?

Symbol odwagi

Superman jest od lat uważany za amerykański symbol odwagi, nie tylko w świecie filmów fantasy. Wyglądający jak człowiek kosmita z planety Krypton, obdarzony niesamowitymi mocami nie raz ocalił już komiksową Amerykę. Kultowa postać stanowi Amerykańskie dobro narodowe, a przemysł jaki powstał wokół symboli z nią związanych kwitnie w ostatnich latach nie tylko za sprawą filmów, lecz także seriali telewizyjnych.

Czerwień i błękit

Czapki New Era promujące Supermana dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Poza klasycznym połączeniem czerwieni i błękitu, w ofercie znajdziesz między innymi klasyczną szarość z logo Supermana, która idealnie dopasuje się do sytuacji, gdy nie chcesz rzucać się w oczy. To także doskonałe rozwiązanie dla pań.