New Era x Batman

Komiksy wracają do łask. Kultowe postaci znane z rysunków trafiają coraz częściej na ekrany kin i telewizorów. Czym jednak byłaby prawdziwie Hollywoodzka produkcja, gdyby premierze filmu nie towarzyszył szereg gadżetów? To prawdziwa gratka nie tylko dla najmłodszych.

Gadżetowy zawrót głowy

Amerykanie oszaleli na punkcie superbohaterów. Batman, Spiderman czy Superman to już nie tylko postaci z dziecięcych bajek, ale kultowe postacie poważnych Hollywoodzkich produkcji. Podczas gdy kilkanaście lat temu koszulki z wizerunkiem człowieka-nietoperza kupowano najmłodszym, dziś noszenie czapki z Batmobile nie jest wstydem nawet wśród dorosłych mężczyzn. Korzystając z rosnącej popularności superbohaterów, New Era postanowiła stworzyć kolekcję czapek będącą hołdem dla komiksowych postaci.

New Era x Batman

Człowiek-nietoperz to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci amerykańskiego kina fantasy. Rozwijający się prężnie przemysł filmowy postawił w ostatnich latach na powrót do kultowych przed laty komiksów. Nowa seria filmów, których bohaterem jest Batman przyciągnęła zarówno starszych fanów, jak i tych którzy po raz pierwszy spotykają się z uniwersum DC. To idealny moment na produkcję całej serii gadżetów. Czapki New Era z nadrukowanym nietoperzem to prawdziwy hit wśród fanów filmowej serii. Różnorodność modeli, które wprowadzono do serii sprawia, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Czy pozwolisz sobie na odrobinę szaleństwa?