Kolaboracja New Era x New Balance

Kiedy dwóch gigantów postanawia połączyć siły,  nie ma znaczenia w jakim biznesie operują – sukces jest tu niemalże wpisany w umowę. Nie dziwi więc, że po hicie, jakim okazała się współpraca New Era i New Balance w roku 2016, firmy postanowiły stworzyć kolejny wspólny projekt. Efekty są, bez większego zaskoczenia, niesamowite.

New Era X New Balance 574 Sport

Podobnie jak w przypadku poprzedniej współpracy, pakiet kolaboracyjny zawiera podwójne pudełko z miejscem na buty New Balance i czapkę New Era. Jakich elementów wspólnych należy spodziewać się w tym roku? Firmy postawiły na klasyczną, czarno-szarą kolorystykę, która już spotkała się z pochlebnymi opiniami klientów. Zestaw wpasowuje się również w porę roku i nadchodzące mrozy, gdyż zarówno buty, jak i czapka posiadają akcenty wełniane.

Branding

Sprzedaż w pakiecie to jedno, ale co zrobić, by nawet osobno noszone elementy pokazywały, że produkty są efektem kolaboracji? Marki postanowiły, na potrzeby współpracy, zamienić się logotypami! I tak sznurowanie butów zostało zwieńczone metalowym elementem z logo NE, a bok czapki New Era ozdobiono wyraźnym, białym logo NB.

Premiera projektu New Balance i New Era miała miejsce 14 października i była limitowaną edycją. Jeśli chcecie więc dostać ją w swoje ręce, radzimy pospieszyć się z zakupami. Jedno wiemy na pewno – takiej okazji nie warto przegapić!