Sztruksowe czapki z daszkiem od New Era

Jesteś właśnie na etapie kompletowania swojej jesienno-zimowej garderoby, a konkretniej sekcji z dodatkami? Zatrzymaj się na chwilę i sprawdź naszą dzisiejszą propozycję, ponieważ w tym sezonie jedną z najmodniejszych czapek z daszkiem na jesień jest ta wykonana z materiału, który po raz pierwszy wyprodukowany został w XVIII wieku…

O jakim materiale mowa? Naturalnie o tkaninie sztruksowej, która szczególną popularnością cieszy się w branży tapicerskiej oraz krawieckiej, a na fali powrotu stylu vintage chętnie sięga po nią coraz więcej najpopularniejszych obecnie producentów, w gronie których znalazł się m.in. amerykański brand New Era. Czy sztruksowa czapka z daszkiem w wydaniu legendarnego, streetwearowego producenta zasługuje na uwagę? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Tkanina sztruksowa – czy to dobry materiał na akcesoria?

Zdecydowanie tak! Zwłaszcza jeżeli chodzi o te dedykowane do użytkowania podczas okresu jesiennego, jak i zimowego, gdy codziennością są niższe temperatury, intensywne podmuchy wiatru oraz niesprzyjające warunki atmosferyczne, które skutecznie starają się uprzykrzyć czerpanie radości ze spędzania czasu na wolnym powietrzu.

Cieszący się coraz większą popularnością sztruks to nic innego jak prążkowana tkanina wykonywana z wełny bądź bawełny, której cechą charakterystyczną jest nie tylko miękkość, ale również fakt, że jest ona odporna, trwała i elastyczna. Opisywany materiał jest także dość gruby i dobrze przewodzi ciepło, a na dodatek bardzo szybko schnie, dlatego też nikogo nie powinien dziwić fakt, że jest on wykorzystywany do produkcji odzieży oraz akcesoriów, takich jak chociażby czapka z daszkiem vintage od New Era.

Sztruksowa czapka New Era – piękny przykład oldschoolowego stylu

Choć jesienna aura dopiero przed nami, to już teraz widać gołym okiem, że sztruksowa czapka z daszkiem New Era np. w postaci klasycznej bejsbolówki 9Forty zdecydowanie nie będzie mogła narzekać na brak zainteresowania w nadchodzących miesiącach. Brand, który na przestrzeni lat zapracował sobie na miano jednego z najbardziej szanowanych ekspertów od streetwearu doskonale wie jak połączyć ze sobą funkcjonalność sztruksu, modny, rozpoznawalny design oraz wygodę, a to niewątpliwe najlepszy, możliwy przepis na sukces.

W kolekcji sztruksowych czapek z daszkiem New Era znajdziesz nie tylko ponadczasowy projekt ozdobiony logowaniem drużyny New York Yankees i Los Angeles Dodgers, ale także propozycje ozdobione naszywką w stylu vintage przedstawiającą logo marki, która ze sportowego świata szturmem wdarła się do miejskiej mody. Każda sztruksowa czapka z daszkiem wyposażona jest w system regulacji, dlatego dopasowanie wybranego modelu do własnych preferencji nie będzie stanowiło dla Ciebie najmniejszego problemu.