New Era x Warner Bros

Z sentymentem wspominasz czasy, gdy w dzieciństwie popołudnia lub weekendowe poranki spędzałeś na oglądaniu bajek? Twoje ulubione postacie występowały w absolutnie legendarnych i znanych na całym świecie filmach animowanych z wytwórni Warner Bros? W takim razie z pewnością zainteresuje Cię propozycja prosto o jednej z najsłynniejszych streetwearowych marek, która zaczynała od projektowania funkcjonalnych akcesoriów dla baseballistów.

O jakim brandzie mowa? Oczywiście o słynnej, amerykańskiej firmie New Era, która w tym sezonie przygotowała nie lada gratkę dla wszystkich wielbicieli uwielbianych bajek! Marka stworzyła bowiem kolekcję czapek z daszkiem 9Forty, czapek trucker, fullcap’ów oraz snapbacków, które opatrzone są motywami przedstawiającymi słynne postacie m.in. z Looney Tunes.

Jakie projekty czekają na Ciebie w kolekcji New Era x Warner Bros, którą już teraz możesz znaleźć w sklepach?

Pośród kilkunastu dostępnych odsłon, już teraz bardzo rozchwytywanej kolekcji, możesz spodziewać się dosłownie spełnienia swoich dziecięcych marzeń! Flinstonowie, Jetsonowie, Marsjanin Marwin oraz Elf, to tylko niektórzy z bohaterów, których wyhaftowane bądź naszyte podobizny można znaleźć na odznaczających się wysoką jakością oraz znakomitą wygodą czapkach New Era.

W zależności od swoich osobistych preferencji (oraz oczywiście wzoru, który najbardziej trafia w Twoje gusta) możesz zdecydować się na:

  • niezastąpiony podczas cieplejszych miesięcy trucker, a więc czapkę, której tylna część w całości wykonana jest z siateczkowego, przepuszczającego powietrze materiału, którą rozsławili kierowcy amerykańskich busów.
  • klasyczną, bawełnianą czapkę baseballówkę New Era 9Forty, która wyposażona jest w system regulacji oraz znajdujące się po bokach niewielkie otwory pełniące funkcję perforacji, a jej znakiem rozpoznawczym jest zagięty daszek. Wspomniany rodzaj czapek zdobi nadruk z Elfem oraz Flinstonami.
  • snapback, czyli model z prostym daszkiem, który dodatkowo posiada system umożliwiający dopasowanie czapki do własnych preferencji. W kolekcji New Era x Warner Bros czekają na Ciebie m.in. snapbacki z wizerunkiem Rosie z Jetsonów oraz całej, ”kosmicznej” rodzinki.
  • fullcap – całkowicie zabudowana czapka, której rozmiar dobiera się do obwodu głowy przyszłego użytkownika bądź użytkowniczki. Logo Jetsonów, Fred i Barney, a może Marsjanin Merwin? Wśród projektów fullcapów czekają na Ciebie rozmaite wzory i motywy graficzne.