New Era x postacie Disneya

Disney to legendarny twórca kreskówek i filmów animowanych, który na stałe zapisał się na kartach historii popkultury. Myszka Miki, Kaczor Donald czy Goofy to postacie doskonale znane wielu pokoleniom. Ogromna popularność klasycznych tworów tego studia filmowego sprawia, że gadżety i akcesoria inspirowane disneyowskim uniwersum spotykają się z pozytywnym odbiorem zarówno wśród młodszych, jak i starszych użytkowników. Nie lada gratką dla fanów są czapki New Era sygnowane najbardziej rozpoznawalnymi postaciami Disneya.

New Era x Disney, czyli powrót do dzieciństwa

Czapki z daszkiem z portfolio amerykańskiego brandu New Era od dekad są chętnie użytkowane przez miłośników sportowych i streetwearowych trendów. Fundamentem oferty tej marki są modele sygnowane logotypami czołowych drużyn baseballowych i koszykarskich. Jednak w jej portfolio nie brakuje też fantastycznych propozycji inspirowanych ikonami popkultury. Czapka z daszkiem nawiązująca do świata stworzonego przez Walta Disneya to rewelacyjna propozycja dla wszystkich fanów miejskiej mody, którzy w dzieciństwie spędzili wiele godzin na oglądaniu przygód Myszki Miki i jej przyjaciół.

Disney w Twojej garderobie – jaki model wybrać?

New Era już wielokrotnie wykorzystywała na swoich czapkach motywy z najpopularniejszych produkcji Disneya. W ostatnich sezonach wśród pań sporym zainteresowaniem cieszy się model New Era Disney 9Forty Minmou, który cechuje się świetnie wykonanym logowaniem nawiązującym do Myszki Minnie – narzeczonej Myszki Miki. Z kolei panowie mogą zdecydować się na model New Era Street Mickey Denim 9Fifty Micmou, który dedykowany jest fanom snapbacków. Jeśli jesteś fanem produkcji Disneya, znajdź dla siebie wymarzony model czapki z daszkiem New Era i zapewnij sobie satysfakcjonującą podróż do czasów dzieciństwa!