New Era 9forty

Portfolio popularnej na całym świecie marki New Era to nie tylko kultowe fullcapy i snapbacki. W ofercie amerykańskiego producenta znajduje się wiele innych fasonów czapek oprócz tych z prostym daszkiem. Kolekcja New Era 9Forty to designerska fuzja dwóch kultowych modeli: 39thirty i 9fifty. Połączenie cech obu serii dało w efekcie produkt ciekawy pod względem wzornictwa oraz w pełni komfortowy. New Era 9Forty to świetne uzupełnienie garderoby dla tych, którzy z jakiegoś powodu nie przepadają ani za fullcapami, ani za snapbackami z prostym daszkiem.

Najlepsze rozwiązania w jednym modelu

New Era 9forty garściami czerpie inspiracje z najlepszych projektów w dorobku amerykańskiego brandu, założonego w 1920 roku przez Ehrhardta Kocha. Zagięty daszek to inspiracja modelem 39thirty, którego bez cienia wątpliwości określić można mianem streetwearowego klasyka. Z modelu 9fifty projektanci „pożyczyli” sobie pasek w tylnej części czapki. Element ten służy do regulowania szerokości, dzięki czemu użytkownik może w niezwykle precyzyjny sposób dopasować produkt do obwodu swojej głowy. W czapkach New Era 9forty mamy do czynienia z zapięciem w postaci sprzączki lub rzepa, wobec czego nie jest to klasyczny snapback.

Dla kogo ten model?

New Era 9forty świetnie nadaje się dla nastolatków, którzy jeszcze rosną. Zakup takiej czapki sprawia, że nie trzeba się martwić o rozmiar, gdy głowa zwiększy swój obwód. Produkty New Era słyną z wysokiej jakości, więc zakup modelu z serii 9forty może zapewnić użytkownikowi radość znacznie dłużej niż przez jeden sezon. New Era 9forty może znaleźć się też w szafie osób, którzy nie przekonali się jeszcze do noszenia czapek z prostym daszkiem.