Kolaboracja New Era x Manchester United

Manchester United to dziś chyba jedna z najbardziej rozpoznawalnych drużyn piłkarskich na świecie, zaraz po FC Barcelonie i Realu Madryt. Nie dziwi więc fakt, że wszyscy wielcy producenci mody sportowej zacierają ręce na myśl o współpracy z tak elitarną drużyną. Tym razem o kolaborację postarała się marka czapek New Era. Fanom piłki nożnej obiecujemy – efekty współpracy NE i Man Utd to najlepszy pakiet gadżetów, jaki można sobie wyobrazić.

Model dla każdego

New Era znana jest nie z jednego, a kilku bardzo charakterystycznych modeli czapek. Od klasycznej 59FIFTY po snapbacki 9FIFTY, wszystkie czapki zyskały właśnie nowy, niepowtarzalny wygląd. Klubowa kolorystyka i logo Manchesteru United pojawiły się początkowo na pięciu różnych modelach, jednak dziś zaopatrzysz się w drużynową czapkę w każdym możliwym wariancie – od daszków, przez beanie, na czapkach zimowych kończąc. To prawdziwa uczta dla fanów!

Plan na przyszłość

Kolaboracja New Era i Manchester United to nie jednorazowy projekt – rozpoczęta w 2015 roku współpraca potrwa aż do 2020 roku. Każdy sezon to nowa linia produktów i choć wydawać by się mogło, że możliwości wykorzystania logo i barw drużynowych są ograniczone, NE pokazuje, że w ich szeregach wyobraźni nie brakuje. Jesienno-zimowe czapki na rok 2017 trafiły właśnie do sprzedaży.