FullCap od Nike

Nike od lat poszerza swój asortyment, chcąc docierać ze swoimi produktami do jak największej liczby fanów różnych dyscyplin sportowych. Choć początkowo oregoński koncern skupiał swoją uwagę przede wszystkim na biegaczach, dziś jego oferta skierowana jest do miłośników różnych sportów. Fani baseballu i entuzjaści miejskich trendów bez problemu uzupełnią swoją garderobę o fullcap od Nike.

Dla kogo fullcap Nike?

Fullcap Nike to idealna propozycja dla wszystkich fanów baseballu, którzy nie utożsamiają się z konkretną drużyną z MLB (Major League Baseball). Wśród miłośników tej dyscypliny sportowej można znaleźć takie osoby, które nie kibicują konkretnemu zespołowi, wobec czego nie chcą mieć na czapce logo New York Yankees czy Cleveland Indians. W takim przypadku zakup fullcapu od Nike będzie bardzo dobrym pomysłem, bowiem możemy zyskać baseballową stylizację bez identyfikowania się z którąś z amerykańskich drużyn.

Do czego założyć fullcap?

Fullcap Nike pomoże nam skutecznie w uzupełnieniu wszystkich streetwearowych stylizacji. Tego typu czapki bardzo łatwo komponują się z innymi elementami garderoby w miejskim stylu. Jeśli chodzi o górną część stylizacji, to fullcap od Nike możemy zestawić z kurtką baseballową, bomberką, bluzą z kapturem lub klasycznym t-shirtem. W kwestii dolnej części zestawu jest jeszcze łatwiej, ponieważ fullcap dobrze wygląda zarówno w towarzystwie dżinsów, jak i joggerów czy spodni typu chino. Fullcap od Nike można połączyć z kicksami z „łyżwą”, na przykład tymi z legendarnej serii Air Max.