Czapki New Era drużyn MLB

MLB (Major League Baseball) to największa amerykańska liga bejsbolowa i sportowa duma Stanów Zjednoczonych. Podczas gdy Polacy kibicują lokalnym bądź europejskim klubom piłkarskim, Amerykanie wkładają całą energię w dopingowanie ukochanym drużynom bejsbolowym. Gadżety z logo zespołu to jeden z najważniejszych elementów w życiu kibica, nie dziwi więc że marki sportowe walczą o prawo do używania ich w swoich produktach. Tak zaczyna się przygoda bejsbolistów z czapkami New Era.

Za głosem profesjonalistów

New Era znana jest ze sprzedaży wysokiej jakości czapek z daszkiem, a modele tworzone dla bejsbolistów to jedne z najlepiej sprzedających się egzemplarzy na całym świecie. Zawodnicy od lat korzystają z usług marki, zamawiając czapki dla całej drużyny. To między innymi uwagi przekazywane marce przez graczy przyczyniły się do stworzenia tak popularnych dziś czapek typu fullcap i snapback.

Z boiska na trybuny

Amerykanie uwielbiają utożsamiać się z drużynami, którym kibicują. New Era, wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu fanów bejsbolu, postanowiła przenieść produkcję czapek dla zawodników na skalę masową. Każdy ma teraz okazję kupić czapkę identyczną z tą noszoną przez ulubionego gracza i przez chwilę poczuć się jak dodatkowy zawodnik na boisku. To prawdziwa gratka dla wszystkich kibiców MLB. Cóż powiedzieć – jeśli ktoś na świecie wie, jak dopingować, z pewnością są to Amerykanie.