Czapki drużyn NFL od marki New Era

NFL to prawdziwy symbol sportowego ducha Stanów Zjednoczonych. Największa na świecie zawodowa liga futbolu amerykańskiego to 32 zespoły walczące o prawo do zagrania w kończącym sezon Super Bowl. To z kolei jedna z najbardziej rozpoznawalnych imprez sportowo – kulturalnych na świecie! Jak jednak, będąc kibicem, najskuteczniej pokazać swoje wsparcie dla ukochanej drużyny? Oczywiście za pomocą gadżetów klubowych. A czy jakikolwiek przedmiot może rywalizować z czapką z logo klubu?

New Era dla NFL

Futbolistów, podobnie jak bejsbolistów trudno wyobrazić sobie bez czapki. Gra w pełnym słońcu przez wiele minut potrafi być niesamowicie uciążliwa, dlatego dbanie o odpowiednią ochronę jest tu niesamowicie ważne. Popularny producent czapek, firma New Era, podjęła się trudnego zadania stworzenia oficjalnych nakryć głowy dla wszystkich czołowych drużyn ligi NFL. To dzięki New Era zawodnicy cieszą się wysoką jakością czapek, nie wyróżniając się jednocześnie na tle innych graczy. Drużynowe czapki to dziś stały element stroju każdego zawodnika i…

Gratka dla kibiców

Tak! New Era, jako oficjalny producent czapek dla zawodników NFL postanowiła wprowadzić drużynowe barwy także do sprzedaży detalicznej. Dziś każdy z kibiców może nabyć czapkę identyczną do tej, w której ulubieni zawodnicy pojawili się na boisku. Czyż to nie cudowny sposób na wzmocnienie więzi między drużyną, a jej fanami?